SKU: 11-113-1132-02

3M™ Flyer™

3M™ Flyer™ Gogle ochronne serii Comfort

Wyjątkowy komfort, niezawodna ochrona i nieograniczone pole widzenia to zalety, które sprawiają, że gogle Flyer™ stały się punktem odniesienia dla innych gogli w tej kategorii.
Hurtownia BHP, PPOŻ Protektor BHP
Produkt 3M™ Flyer™ Gogle ochronne serii Comfort sprzedawany jest jako opakowanie zawierające 2000 sztuk.
Opis produktu
Szczegóły

Podstawowe parametry:

Wyjątkowy komfort, niezawodna ochrona i nieograniczone pole widzenia to zalety, które sprawiają, że gogle Flyer™ stały się punktem odniesienia dla innych gogli w tej kategorii. Szeroki wybór specyfikacji w tym z piankami zwiększającymi komfort i trzy rodzaje szkieł ochronnych sprawiają, że okulary są wyjątkowo uniwersalne.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Indeks 11-113-1132-02
Model 3M™ Flyer™
Opakowanie zbiorcze 10
Waga 0.0000
Call For Price N/D

Własny transport

Wiemy, że przestoje w firmach generują koszty, dlatego sami dbamy o to, by nasi Klienci mieli zapas niezbędnych do pracy artykułów BHP. Posiadamy własny transport, a także korzystamy z usług sprawdzonych kurierów. Dzięki temu zapewniamy szybką i bezproblemową dostawę towaru.

Negocjacja cen

Nie tworzymy stałych ofert cenowych bo wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby - dla jednych liczy się wysoka jakość, a dla innych najniższa cena. Negocjujemy ceny, szukamy najlepszych rozwiązań, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Krótkie terminy

Jesteśmy hurtownią BHP dlatego poza atrakcyjnymi cenami możemy zaoferować krótkie terminy i wysoką dostępność towaru. Jesteśmy w trakcie wdrażenia systemu B2B dla jeszcze efektywniejszego procesu składania zamówień.