SKU: 11-119-11912-02

LUKSJA

Mydło z dozownikiem

Mydło z dozownikiem 450 g.
Hurtownia BHP, PPOŻ Protektor BHP

* Wymagane pola

Opis produktu
Szczegóły

Podstawowe parametry:

Luksja Creamy to mydła w płynie, które dbają o to, by skóra dłoni była miękka i gładka. Temu celowi służy kremowa formuła każdego z pięciu mydeł w płynie.

Luksja Creamy zawiera specjalnie dobrane ekstrakty roślinne take jak mleczko bawełniane, masło Shea, ekstrakt z miodu, jaśmin, zielona herbata, wyciągi z płatków róż i aloesu.

Mydło dostępne w wariantach:

Rose Petal & Milk Proteins
Jasmine & Green Tea
Olive & Aloe Vera
Cotton Milk & Provitamin B5
Shea Butter & Honey

Również do nabycia opakowania uzupełniające.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Indeks 11-119-11912-02
Model LUKSJA
Opakowanie zbiorcze 50-100szt.
Waga 0.2500
Call For Price N/D

Własny transport

Wiemy, że przestoje w firmach generują koszty, dlatego sami dbamy o to, by nasi Klienci mieli zapas niezbędnych do pracy artykułów BHP. Posiadamy własny transport, a także korzystamy z usług sprawdzonych kurierów. Dzięki temu zapewniamy szybką i bezproblemową dostawę towaru.

Negocjacja cen

Nie tworzymy stałych ofert cenowych bo wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby - dla jednych liczy się wysoka jakość, a dla innych najniższa cena. Negocjujemy ceny, szukamy najlepszych rozwiązań, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Krótkie terminy

Jesteśmy hurtownią BHP dlatego poza atrakcyjnymi cenami możemy zaoferować krótkie terminy i wysoką dostępność towaru. Jesteśmy w trakcie wdrażenia systemu B2B dla jeszcze efektywniejszego procesu składania zamówień.