SKU: 13-134-1341-05

Defibrylator Treningowy

Defibrylator

Defibrylator szkoleniowy umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń, doskonale symuluje wygląd i działanie półautomatycznego leczniczego defibrylatora Samaritan PAD. Urządzenie wygląda i zachowuje się dokładnie tak samo jak SAMARITAN PAD ale nie dostarcza energii podczas symulowanego wstrząsu.
Hurtownia BHP, PPOŻ Protektor BHP
Opis produktu
Szczegóły

Podstawowe parametry:

DEFIBRYLATOR SZKOLENIOWY, SAMARITAN PAD TRAINER

Defibrylator szkoleniowy umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń, doskonale symuluje wygląd i działanie półautomatycznego leczniczego defibrylatora Samaritan PAD.
Urządzenie wygląda i zachowuje się dokładnie tak samo jak SAMARITAN PAD ale nie dostarcza energii podczas symulowanego wstrząsu.
 
Oprogramowanie defibrylatora treningowego PAD zawiera 8  scenariuszy szkoleniowych, z których pierwsze cztery oparte są na wytycznych AHA/ERC 2005 a pozostałe na wytycznych AHA/ERC 2000   Scenariusze te umożliwiają podczas ćwiczeń symulowanie różnych warunków zdarzeń. Takie rozwiązanie pozwala na przećwiczenie wielu sytuacji, z którymi można się spotkać podczas prawdziwej akcji ratowniczej.
 
Został stworzony w celach szkoleniowych, dla osób, które w przyszłości będą udzielać pomocy w przypadkach nagłego zatrzymania krążenia.
Pozwala szkolić zarówno doświadczonych ratowników jak również osoby bez wykształcenia medycznego.
 
- Został stworzony specjalnie dla celów edukacyjnych,
- Zapewnia wszechstronne szkolenie dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania w ratownictwie, pozwala szkolić zarówno doświadczonych ratowników jak również osoby bez przygotowania,
- Prosta obsługa,
- Komunikaty głosowe w języku polskim, prowadzą szkolącego przez kolejne etapy defibrylacji,
- Istnieje możliwość programowania scenariuszy szkoleniowych,
- Obsługa i sprawowanie kontroli nad urządzeniem nie wymaga wykonywania skomplikowanych czynności,
- Małe rozmiary i waga sprawiają, że jest bardzo poręczny.

Zestaw treningowy zawiera ładowalną baterię treningową, komplet elektrod treningowych, ładowarkę do baterii treningowej.  

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Indeks 13-134-1341-05
Model Defibrylator Treningowy
Opakowanie zbiorcze Nie
Waga Nie
Call For Price N/D

Własny transport

Wiemy, że przestoje w firmach generują koszty, dlatego sami dbamy o to, by nasi Klienci mieli zapas niezbędnych do pracy artykułów BHP. Posiadamy własny transport, a także korzystamy z usług sprawdzonych kurierów. Dzięki temu zapewniamy szybką i bezproblemową dostawę towaru.

Negocjacja cen

Nie tworzymy stałych ofert cenowych bo wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby - dla jednych liczy się wysoka jakość, a dla innych najniższa cena. Negocjujemy ceny, szukamy najlepszych rozwiązań, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Krótkie terminy

Jesteśmy hurtownią BHP dlatego poza atrakcyjnymi cenami możemy zaoferować krótkie terminy i wysoką dostępność towaru. Jesteśmy w trakcie wdrażenia systemu B2B dla jeszcze efektywniejszego procesu składania zamówień.