SKU: 13-137-1371-04

Fantom Szkoleniowy Brad Junior

Fantom szkoleniowy

To fantom do szkoleń z zakresu BLS i AED, charakteryzujący się realistycznie wyglądającym modelem torsu 7 letniego dziecka. Posiada wymienne drogi oddechowe z wbudowanym jednokierunkowym zaworkiem bezpieczeństwa oraz orientacyjne punkty anatomiczne, ponadto jego budowa zapewnia opór klatki piersiowej bardzo zbliżony do naturalnego.
Hurtownia BHP, PPOŻ Protektor BHP
Opis produktu
Szczegóły

Podstawowe parametry:

Fantom Szkoleniowy Brad Junior

To fantom do szkoleń z zakresu BLS i AED, charakteryzujący się realistycznie wyglądającym modelem torsu 7 letniego dziecka.

Posiada wymienne drogi oddechowe z wbudowanym jednokierunkowym zaworkiem bezpieczeństwa oraz orientacyjne punkty anatomiczne, ponadto jego budowa zapewnia opór klatki piersiowej bardzo zbliżony do naturalnego.

Produkt wykonano z trwałych materiałów, które pozwalają łatwo utrzymywać fantom w czystości

Zestaw składa się z : fantoma, torbę, która po rozłożeniu służy jako mata treningowa, 2 szt zapasowych części twarzowych oraz 2 szt zapasowych dróg oddechowych z jednokierunkowym zaworkiem bezpieczeństwa.

 

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Indeks 13-137-1371-04
Model Fantom Szkoleniowy Brad Junior
Opakowanie zbiorcze Nie
Waga Nie
Call For Price N/D

Własny transport

Wiemy, że przestoje w firmach generują koszty, dlatego sami dbamy o to, by nasi Klienci mieli zapas niezbędnych do pracy artykułów BHP. Posiadamy własny transport, a także korzystamy z usług sprawdzonych kurierów. Dzięki temu zapewniamy szybką i bezproblemową dostawę towaru.

Negocjacja cen

Nie tworzymy stałych ofert cenowych bo wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby - dla jednych liczy się wysoka jakość, a dla innych najniższa cena. Negocjujemy ceny, szukamy najlepszych rozwiązań, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Krótkie terminy

Jesteśmy hurtownią BHP dlatego poza atrakcyjnymi cenami możemy zaoferować krótkie terminy i wysoką dostępność towaru. Jesteśmy w trakcie wdrażenia systemu B2B dla jeszcze efektywniejszego procesu składania zamówień.