SKU: 11-112-1122-04

3M™ E-A-R™ Wkładki zapasowe

3M™ E-A-R™ Wkładki zapasowe

Wkładki 3M™ E-A-RCaps™ zapewniają całodzienną ochronę pracownikom narażonym na hałas i idealnie nadają się do zastosowania jako jednorazowa ochrona słuchu dla gości.
Hurtownia BHP, PPOŻ Protektor BHP
Opis produktu
Szczegóły

Podstawowe parametry:

Jest to jedno z najlżejszych rozwiązań ochrony słuchu tego typu na rynku. Wkładki 3M™ E-A-RCaps™ zapewniają całodzienną ochronę pracownikom narażonym na hałas i idealnie nadają się do zastosowania jako jednorazowa ochrona słuchu dla gości. Same wkładki są elementem wymiennym.

Wkładki są kompatybilne z innymi elementami odzieży ochronnej. Wykonane są z wytrzymałego tworzywa ABS, a elementy tłumiące z wolno rozprężającej się poliuretanowej pianki i nie wymagają rolowania.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Indeks 11-112-1122-04
Model 3M™ E-A-R™ Wkładki zapasowe
Opakowanie zbiorcze 500
Waga 0.0000
Call For Price N/D

Własny transport

Wiemy, że przestoje w firmach generują koszty, dlatego sami dbamy o to, by nasi Klienci mieli zapas niezbędnych do pracy artykułów BHP. Posiadamy własny transport, a także korzystamy z usług sprawdzonych kurierów. Dzięki temu zapewniamy szybką i bezproblemową dostawę towaru.

Negocjacja cen

Nie tworzymy stałych ofert cenowych bo wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby - dla jednych liczy się wysoka jakość, a dla innych najniższa cena. Negocjujemy ceny, szukamy najlepszych rozwiązań, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Krótkie terminy

Jesteśmy hurtownią BHP dlatego poza atrakcyjnymi cenami możemy zaoferować krótkie terminy i wysoką dostępność towaru. Jesteśmy w trakcie wdrażenia systemu B2B dla jeszcze efektywniejszego procesu składania zamówień.