SKU: 13-136-1361-04

Nosze Płachtowe + pokrowiec.

Nosze płachtowe

Nosze transportowe płachtowe z kieszenią zapobiegającą obsuwaniu się przenoszonego.
Hurtownia BHP, PPOŻ Protektor BHP
Opis produktu
Szczegóły

Podstawowe parametry:

Nosze transportowe płachtowe z kieszenią zapobiegającą obsuwaniu się przenoszonego.

Wyposażone w system taśm i 10 uchwytów transportowych ze specjalnymi wzmocnieniami i gumowymi rączkami, które ułatwiają trzymanie noszy.

Wykonane z materiału dwustronnie pokrytego polichlorkiem winylu, o wysokich parametrach wytrzymałościowych na rozciąganie i rozrywanie. Łatwe do utrzymania w czystości.
W zestawie torba do transportu noszy.

Dostępne kolory: czarny, żółty

Wymiary:

Szerokość – 72 cm
Długość – 200 cm
Kieszeń na dł. 32 cm

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Indeks 13-136-1361-04
Model Nosze Płachtowe + pokrowiec.
Opakowanie zbiorcze Nie
Waga Nie
Call For Price N/D

Własny transport

Wiemy, że przestoje w firmach generują koszty, dlatego sami dbamy o to, by nasi Klienci mieli zapas niezbędnych do pracy artykułów BHP. Posiadamy własny transport, a także korzystamy z usług sprawdzonych kurierów. Dzięki temu zapewniamy szybką i bezproblemową dostawę towaru.

Negocjacja cen

Nie tworzymy stałych ofert cenowych bo wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby - dla jednych liczy się wysoka jakość, a dla innych najniższa cena. Negocjujemy ceny, szukamy najlepszych rozwiązań, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Krótkie terminy

Jesteśmy hurtownią BHP dlatego poza atrakcyjnymi cenami możemy zaoferować krótkie terminy i wysoką dostępność towaru. Jesteśmy w trakcie wdrażenia systemu B2B dla jeszcze efektywniejszego procesu składania zamówień.